Akaryakıt fiyatları etfiyat.com'da !

ET FİYATLARINDA GÜR BİR SES

Etfiyat.com olarak etfiyatlarına dair bilgi verirken aynı zamanda sektörde olup bitenleri duyurarak hem bilginin yaygınlaşmasını hem de sektörün sesini duyuran objektif bir araç olmayı hedefliyoruz.

ALTIN, DÖVİZ ve AKARYAKIT FİYATLARI DA BURADA

Uzun bir zamandır etfiyatlarının yanı sıra altın fiyatları hem güncel hem geçmiş ve döviz kurlarını güncel olarak yayınlıyoruz. Bundan böyle akaryakıt fiyatları için de internette kaybolmaya gerek yok.  Sitemizde en güncel akaryakıt fiyatları da artık yayında. Akaryakıt sektöründe bir çok marka ve firma var, hepsinin kendine göre bir fiyat tarifesi var. Bazıları yerel sermayeli bazıları ise yabancı. Bizler ise EPDK’nın sağladığı verilerle bir devlet şirketi olan TP Petrolün İstanbul fiyatlarıyla yayına başladık. Bu yayını akaryakıt fiyatlarının geçmiş yıllara ait grafik arşiviyle yakın zamanda genişleteceğiz.

TAVSİYELERE AÇIK

Etfiyat.com olarak tavsiye ve eleştirilere açığız. Hep daha iyisi için uğraşıyoruz. Amacımız et ve tarım sektöründeki sorunların çözümüne yardımcı olarak hem üretim tarafından hem de tüketici tarafından memnuniyeti sağlamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.  Etfiyat.com Türkiye’nin sitesi.

Paylaş :

“Akaryakıt fiyatları etfiyat.com'da !” hakkında 2 yorum

  1. erdoğan yalçınkaya

    Böyle bir site ihtiyaçtı iyiki varsınız masa başından ülke yönetilmiyor top sahada oynanır bizler sahadaki topçularız masa başındakilerin göremedikleri duyamadıkları aylar sonra öğrendikleri her şeyi buradan yazıyor çiziyor aydınlatmaya çalışıyoruz…Öngörülerimiz o kadar yerinde ki yazdığımız bir çok konuyla ilgili aylar sonra yazdıklarımız aynen çıkıyor ve yaşanıyor…İleride olacakları görmek sahada olmakla ve öngörüyle olur bilgi ve doğru duyumlarla da bunu destekliyoruz tabii…Çok iddialı bir söylem fakat bir iddiam daha var eğer ülkeyi yönetenler seyiretmeye devam ederse doğru önlem almazlarsa mayıs ayında dana kesim fiyatı 27-28 lira arası olur…Geçmiş aylara ait yazılarım bu sitede duruyor 22-23 ü söyledik ve oldu zamanlamada cuk oturdu…Akaryakıt ve döviz fiyatlarının yükselmesi yem maliyetinin her geçen gün artması besicilikle uğraşan kesimi zam yapmaya zorluyor…Geniş kapsamlı gerçekçi kaynak aktarılarak önlem alınmazsa yazın kasapta kıymanın kilosu 45-50 lira…Kim alır nasıl yer bilemem fakat durum bu kadar vahim..

  2. erdoğan yalçınkaya

    Artık her hafta zam var 0.50 kuruş iki kesimde bir zam görüyor şu sitedeki fiyatlarıda güncelleyin şu an karkas et 24 lira butlar 25 lira.Buna kemik payı fire vergi eklendiğinde maliyet 33 lira kasaplar şu an 3-4 lirayla et satıyor bunun içinden işletme maliyetini alacaksın kendi masrafını alacaksın para kazanmak hayal..Çoğu gelir seviyesi yüksek bölgelerde kıyma fiyatı 40-42 lira…Eğer 6 ay evvel damızlık ithalini doğru düzgün açsaydı bugün bu pozisyonda olmazdık büyüğün elinde dana yok küçük danasını vermiyor tam bir kısır döngü…Şimdi açsada faydasız artık ancak karkas et ithal edecek o da besiciyi bitirir geçenki furyada 300 bin besici iflas etti…Bürokrasi yönetimi piyasayı iyi okuyamıyor önlemleri zamanında alamıyor önlem aldığı zamanda iş işten geçmiş oluyor…Üretime hazine desteği yok,Damızlık ithali yok,İçeride dana yok ne olacak pekiyi karkas 27-28 lira kasapta kıyma 45-50 lira ne güzel memleket…Bunun adı ülke yönetmek mi oluyor?… kendi haline bıraksan bu şekil olur zaten sen bu besicinin insafına bırakırsan bu işi 27-28 lira karkas diyoruz bir duy allah aşkına sağırmısınız körmüsünüz…Ben hayatımda bu kadar başarısız bir bürokrasi yönetimi görmedim resmen sinema seyreder gibi seyrediyor ne bekliyorsun arkadaş 50 lira olmasınımı madalyamı takacaklar 50 lira olunca…Bir an evvel bu işi çözmek zorundasınız bak 7 haziranda sandıkta geliyor kasaba veya markete et reyonuna gelen her vatandaş mırıl mırıl mırıldanıyor ben Ak partiye oy vermiştim ama bu sefer diye başlıyor herkes gerisini yazmıyorum anladınız herhalde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir