Akaryakıt fiyatları etfiyat.com’da !

ET FİYATLARINDA GÜR BİR SES

Etfiyat.com olarak etfiyatlarına dair bilgi verirken aynı zamanda sektörde olup bitenleri duyurarak hem bilginin yaygınlaşmasını hem de sektörün sesini duyuran objektif bir araç olmayı hedefliyoruz.

ALTIN, DÖVİZ ve AKARYAKIT FİYATLARI DA BURADA

TP_PetrolUzun bir zamandır etfiyatlarının yanı sıra altın fiyatları hem güncel hem geçmiş ve döviz kurlarını güncel olarak yayınlıyoruz. Bundan böyle akaryakıt fiyatları için de internette kaybolmaya gerek yok.  Sitemizde en güncel akaryakıt fiyatları da artık yayında. Akaryakıt sektöründe bir çok marka ve firma var, hepsinin kendine göre bir fiyat tarifesi var. Bazıları yerel sermayeli bazıları ise yabancı. Bizler ise EPDK’nın sağladığı verilerle bir devlet şirketi olan TP Petrolün İstanbul fiyatlarıyla yayına başladık. Bu yayını akaryakıt fiyatlarının geçmiş yıllara ait grafik arşiviyle yakın zamanda genişleteceğiz.

TAVSİYELERE AÇIK

Etfiyat.com olarak tavsiye ve eleştirilere açığız. Hep daha iyisi için uğraşıyoruz. Amacımız et ve tarım sektöründeki sorunların çözümüne yardımcı olarak hem üretim tarafından hem de tüketici tarafından memnuniyeti sağlamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.  Etfiyat.com Türkiye’nin sitesi.