Kesimhane Fiyatları

Bölgesel Kesimhane Fiyatları – Dana ve Kuzu Eti

Açıklanan fiyatlarla son teknolojiye sahip modern tesislerde paketlenen et ürünleri, soğuk zincir ortamında muhafaza edildikleri için ilk günkü tazelikleri ile sofralarınıza ulaşsa da belli bir fire oranı bulunmaktadır. Dana ürün yelpazesi arasında kıymalıklar, pirzola, antrikot, bonfile ve haşlamalıklar gibi farklı et seçenekleri yer alıyor. Yağ oranına göre farklı gruplara ayrılan kıymalıklar, lezzetli köfteler ve ızgara yemekleri hazırlanabilir.

Pirzola, antrikot ve bonfile gibi yumuşak et seçenekleri, daha çok ızgara lezzetleri hazırlamaya uygunluk gösteriyor. Kemikli ve kemiksiz olarak farklı paketler halinde beğeniye sunulan haşlamalıklar da genellikle sulu et yemekleri için tercih ediliyor. Nuar, incik, gulaş ve rosto gibi farklı türleri bulunan et türleri ile sofralarımıza zenginlik kazandırır.

Kuzu ürünleri arasında ise kemikli, kemiksiz parçalar, sakatatlar, kurbanlıklar ve kıymalar gibi et türleri bulunuyor. Protein, yağ, fosfor gibi besin değerleri açısından zengin olan kırmızı etler ile güveç, çöp şiş ve saç kavurma gibi damak tadınıza uygun geleneksel ev yemekleri yapılabilir.

Karkas Et 27/11/2020 tarihli Kesimhane ve Kombina ortalama fiyatları

Şehir /Bölge
Dana Kesim
Kuzu Kesim
Para (TRY)
Urfa
34.72
49.60
Trabzon
35.32
49.95
Erzurum
35.22
48.61
İstanbul
35.86
51.88
Ankara
34.57
47.96
Antalya
34.72
54.56
İzmir
35.86
52.08

Yukarıda belirtilen 27/11/2020 tarihli tablodan en son karkas et dana ve kuzu et fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Tüm bölgeler bazında dana eti ortalama fiyatı 35.18 ₺ olarak, kuzu eti ortalama fiyatı ise 50.66 ₺ olarak oluşmuştur.Ayrıca et fiyatları ile ilgili tüm güncellemeler, son dakika Et Fiyatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Et Fiyatları haberlerinde son durum nedir? Tüm flaş gelişmeler, en son fiyatlar Haftalık Periyotlar halinde Kombinalar ve Kesimhanelerden Alınan Yağsız Dana Kesim ve Yağsız Kuzu Karkas Fiyatları çeşitli illere göre verilmekte olup Et ve Süt Kurumu Fiyatları ortalamaya dahil edilmeksizin tabloda sunulmaktadır.