Süt Sağma Makinaları Video

[googlevideo]http://video.google.com/videoplay?docid=-6550642539565565946[/googlevideo]
Enka Tarım Firma Tanıtımı
1996 yılında Kemalpaşa’da kurulan firmamız ENKA Tarım Hayvancılık ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, önce pulsatör üretimine ağırlık vermiştir. Daha sonra süt sağma makinaları ve diğer yedek parçaları kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Bu arada, İZMİR Gıda Çarşısı’na taşınmış üretim ve satış işlemlerini buradan yapmaya başlamıştır. Daha sonra Kısık’ta da bir imalathane kurmasına rağmen, yeterli alan olmayınca, 2007 yılında İTOB Organize Sanayi Bölgesi’nde 3000m² kapalı alanı olan bir fabrika kurmuş, satışı Gıda Çarşsı’nda bırakarak şirketin tüm birimlerini buraya taşımıştır.
Enka Tarım, sağım makinaları ve yedek parçaları konusunda Türkiye ve Avrupa’da belli bir yere ulaşmıştır. Bu da katıldığımız yurtiçi ve yurtdışı fuarları sayesinde olmuştur.
Polanyalı Polanes firması ile 2005 yılında yaptığımız ortak çalışmalarla, kaliteli ve ekonomik sağım odalerı kurmayı hayal olmaktan çıkaran ve bu sağım odalarının deney raporlarını sorunsuzca alıp üreticilerimizin devlet teşviklerinden faydalanmasını sağladık
7 gün 24 saat yapmış olduğumuz sağım odalarına destek verme kabiliyetindeyiz. Ekonomik yedek parça ve garantili hizmetlerimizle farklı olmaktayız ve farklı olmaya devam etmekteyiz.

BoraOglu Ticaret, ENKA Tarim ve Hayvancilik – Ic Anadolu Bölge Bayiligi
süt sagım, süt sağım, süt sagım odası, süt sağım odası, süt sagım odaları, süt sağım odaları, süt sagım makinası, süt sağım makinası, aksaray tarım, aksaray tarımcılık, aksaray hayvancılık, icanadolu sütsagım, icanadolu sütsağım, yemkırma, yemkırma makinaları, Süt soğutma tankaları, Süt sogutma tankaları, ilaçlama pompaları, ilaclama pompaları, elektirikli cit sistemleri, elektrikli çit sistemleri, hayvan sigortaları, tarım sigortaları, aksaray, icanadolu, aksaray ciftcilik, aksaray çiftçilik

Paylaş :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir