Et Ve Domates Fiyatları Tokat Kebabını Yaktı

Tokatlının vazgeçilmez damak tatları arasında en ön sırada yer alan Tokat kebabının fiyatı et ve domates fiyatlarındaki yükselişe paralel olarak arttı.
Et Ve Domates Fiyatları Tokat Kebabını YaktıTokatlının vazgeçilmez damak tatları arasında en ön sırada yer alan Tokat kebabının fiyatı et ve domates fiyatlarındaki yükselişe paralel olarak arttı.
Yerli yabancı turistlerinde rağbet gösterdiği Tokat kebabında kullanılan başlıca malzemeler arasında et ve domates yer alıyor. Son günlerde et ve domates fiyatlarının artması ise Tokat kebabının kilogram fiyatını 60 TL’den 70 TL’ye, porsiyon fiyatının ise 15 TL’den 17.50 TL’ye yükselmesine neden oldu. Kebapçı Mustafa Mollaoğlu, et ve domatese yapılan zam nedeni ile kebap fiyatına zam yapmak zorunda kaldıklarını ifade ederek, “Kebapta taze sebze ve ette tuzdan başka bir malzeme kullanmıyoruz.
Malzemeye yapılan zam direk olarak bizleri de etkiliyor. Tokat’ın meşhur domatesi ve kuzu etinden yapılan kebabın fiyatı bu nedenle yerinde durmuyor. Kurban Bayramı yaklaşıyor. Et fiyatlarına gelecek zamla bu fiyat daha da artabilir” dedi.

Paylaş :

“Et Ve Domates Fiyatları Tokat Kebabını Yaktı” hakkında 2 yorum

  1. SiNA BAHARATCi VE ŞİFALI BİTKİLER

    ŞİFALI BİTKİLER BİLGİLENDİRME ZAYIFLAMA SAKIZI İLE DÜZENLİ KİLO VERME SIGARA BIRAKTIRICI BİTTİM BASURA KESİN ÇÖZÜM BEL VE BOYUN FITIGI ROMATİZMA SİNÜZİT MİGREN İÇİN KAFİRUN KREM CİNSEL GÜÇ ARTIRICI BİTKİSEL TABLETLER KISIRLIK KADIN VE ERKEKTE TECRÜBE İLE ÖZEL KÜR DÜZENLİ KİLO ALMA GUATR TİROİT ÖZELKÜR MİDE ÜLSERİ REFLÜ ŞİŞKİNLİK İÇİN MİDE TOZU KALP DAMAR TIKANIKLIGI İÇİN ŞİFALI DAMARSETİ POROSTAT BÖBREK VE İLTİHAP TEDAVİSİ KORONİK ASTIM BORONŞİT İÇİN POŞET KÜRÜ SEDEF EGZAMA AKNE İÇİN KESİN ÇÖZÜM ÜRÜNLERİMİZE BİR TELEFONLA SAHİP OLABİLİRSİNİZ 0536 429 73 15 sinabaharatci@hotmail.com sinabaharat@hotmail.com hastalıkta sağlıkta telefonla e mail bize ulaşın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir