Et Fiyatları Android uygulaması

android-tethering
 
Etfiyat.com site yönetimi tarafından hazırlanan “Et Fiyatları” isimli android uygulamamızın ilk sürümü yayınlandı. Bu uygulamayla telefonunuzdan tek dokunuşla fiyatlara ulaşabileceksiniz. Zaman içinde uygulamanın üst sürümleriyle daha fazla özelliklere haberlere ulaşabileceksiniz.
 
Önemli not : Uygulama verileri internetten aldığından sürekli internet bağlantısı gerektirir.
 
Uygulamamızı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Uygulama yükleme talimatları aşağıdadır.

Et Fiyatları


 
 
Yükleme talimatları :
İlk olarak telefonunun ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için ayarlar menüsünden uygulamalar kategorisine girin. Sonrasında da “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini işaretleyin.Yapmanız gereken ayarlar bu kadar.
Sonrasında .apk uzantılı dosyaları yüklemek için Google Play adresinden AppInstaller uygulamasını indiriyoruz ve telefonumuza normal bir şekilde yüklüyoruz.
Sıra geldi apk dosyasını telefona aktarmaya. Telefonunuzu bilgisayara bağlayıp, .apk uzantılı dosyayı telefonun herhangi bir klasörüne kopyalayın. Aktarma işlemi tamamlandıysa telefonunuzun bilgisayarla olan bağlantısını kesebilirsiniz.
Son olarak telefonunuza yüklediğiniz AppInstaller uygulamasını açın ve klasörler arasından apk dosyasını bulun. Uygulama yüklenmeye başlayacaktır, artık istediğiniz apk dosyasını telefonunuza bu yöntemle rahatça yükleyebilirsiniz.
 
 
Paylaş :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir