Yeni Et Fiyatları 26/03/2021 tarihli sığır kesim

26/03/2021 tarihli yeni et fiyatları

26/03/2021 tarihli tabloda en güncel ve en son karkas et sığır kesim dana ve kuzu et fiyatları bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere et fiyatları değişken maliyet ve piyasa koşulları sebebiyle oldukça hareketlidir. Tavsiye bağlamında ve mümkün olan en doğru şekilde sahadan fiyatları tablo halinde sunmaya çalışıyoruz. Dana karkas ve dana kesim fiyatları için diğer kaynaklara da göz atmayı ihmal etmeyiniz.

Haftalık güncel bölgesel dana ve kuzu olmak üzere başlıca sığır karkas fiyatlarını sitemizin güncel yayınlarında, facebook sayfamızda ve site içi menülerde bulabilirsiniz. Fiyat tablosu için lütfen sayfayı aşağıya kaydırmaya devam edin.

26/03/2021 tarihli Kesimhane ve Kombina ortalama fiyatlar

Et fiyatları ne kadar oldu?

Aşağıda verilen 26/03/2021 tarihli tablodan en son karkas et dana ve kuzu fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca fiyatlar ile ilgili tüm güncellemeler, son dakika et piyasası haber ve gelişmelerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Güncel et piyasa haberlerinde son durum nedir?

Tüm flaş gelişmeler, en son fiyatlar Haftalık Periyotlar halinde Kombinalar ve Kesimhanelerden Alınan Yağsız Dana Kesim ve Yağsız Kuzu Karkas Fiyatları çeşitli illere göre verilmekte olup Et ve Süt Kurumu Fiyatları ortalamaya dahil edilmeksizin tabloda sunulmaktadır.

Et fiyatları en son 26/03/2021 tarihli

Şehir /Bölge Dana Kesim Kuzu Kesim Para (TRY)
Urfa 39.92 54.13
Trabzon 40.98 56.65
Erzurum 39.56 48.89
İstanbul 40.12 58.67
Ankara 39.92 54.53
Antalya 39.66 58.46
İzmir 40.22 57.46
26/03/2021 tarihli tablo

Bu haftanın önerilen lezzeti

Etli Bezelye

Herkesin damak zevkine hitap eden bir yemek etli bezelye!

Kalori Miktarı: 201

Hazırlama süresi: 35 dk.

Malzemeler: 1 kg bezelye 350 gram kuşbaşı et (dana eti kullandım) 1 adet büyük boy patates 1 adet büyük boy havuç 1 adet büyük boy soğan 1 tepeleme yemek kaşığı domates salçası 1 çay bardağı sıvı yağ Tuz Sıcak su

Hazırlanışı: Öncelikle kuşbaşı etleri, üzerlerini iki parmak kadar geçecek su ile bir tencerede ön haşlamaya alın. Etler sebzelerle beraber de pişmeye devam edeceği için, bir miktar yumuşamaları yeterli olacaktır. (yaklaşık yarım saat civarı) || Bu arada; patates, havuç ve bezelyeleri yıkayıp temizleyin ve patates ve havuçları küp küp yemeklik doğrayın. || Etler haşlandıktan sonra, suyunu bir kaba süzüp etleri de ayrı bir tabağa alın. || Tencereye sıvı yağı alın ve hafifçe kızdırdıktan sonra, yemeklik doğradığımız soğanları ekleyin ve birkaç kere çevirdikten sonra salçayı ve etleri de ilave edin.Etlerle beraber yaklaşık beş dakika kavurun. || Sebzelerin de tamamını tencereye ekleyin ve bu şekilde de su ilavesi yapmadan önce, orta-kısık ateşte 5-10 dakika arası, sebzeleri fazla zedelemeden nazikçe kavurun. || Son olarak, başlangıçta ayırdığımız etin haşlama suyunu tencereye ilave edin ve devamını sebzelerin üzerine bir parmak kadar çıkacak düzeyde sıcak su ile tamamlayın. || Damak zevkinize göre tuz ilavesini yapın ve yemeğinizi kısık ateşte, sebzeler yumuşayana kadar pişmeye bırakın. ||

Et fiyatları hakkında detaylı içerik

Belirtilen 26/03/2021 tarihli tabloda ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan kombina, kesimhane, et piyasaları gibi fiyat kaynağı olan unsurlardan istifade edilerek ortalama fiyatlar sunulmuştur.Dana kesim fiyatları 2021 yılında nasıl bir seyir izleyecek merakla bekleniyor. Yeni et fiyatları nasıl olacak? Karkas et kesim fiyatları piyasa şartlarına göre değişecektir mevcut güncel sığır kesim fiyatları tabloda sunulmaktadır. Site içerisinde illere göre ayrılmış tablolarda ⤤ fiyatlar daha detaylı olarak incelenmektedir. İstanbul, Erzurum, Kars, Adana, Mardin, Sakarya, Antalya, Afyon, Konya, Ardahan, Sivas, Gümüşhane, Artvin, Kayseri, Bitlis, Kastamonu, Samsun, Burdur, Edirne, Kırklareli, İzmir illerine ait Dana kol, Dana But, Dana takım, İnek, Düve ve Kuzu et kesim fiyatları ile kıyma, kuşbaşı, bonfile, tranj, döş, antrikot, tavuk fiyatları ile her zaman merak edilen benzin, mazot, döviz, altın fiyatları güvenilir kaynaklardan sağlanmaya çalışılmaktadır.

Paylaş :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir