et fiyatları

Ana sayfa Forumlar Fiyat Beyanı et fiyatları

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Ziyaretçi

Site yönetimi,
    Bu et fiyatları yanlış gözüküyor, 29 Aralık itibariyle burdur ve ıspartada dana karkas 14TL, konya 13 TL.
    Ayrıca burdur ve ıspartada kesim yapan yer yok, elimde dana var ama 14 TL ye restoran veya kasap bulamazsam kestiremiyorum, büyük yerler ithal et sipariş etmişler bizim hayvanları artık kesmiyorlar. Restoran ve kasaplarda peşin para vermiyor, bende yem alamıyorum.
    İşimiz tam anlamıyla Allaha kaldı…

Ziyaretçi

avet aynen durum bundan ibaret hatta ayaklarına gidince(afyon) 12 ye kestirirsen alırız yoksa geri götür diyorlar.. nerede 15.52 nerede 12 bu aradaki fark nereden kaynaklanıyor site haberi ile gerçek arasındaki…

Katılımcı

Merhaba;

Öncelikle teşekkür ediyorum uyarılarınız için. Bizler site yönetimi olarak sizlerle aynı durumdayız inanın, amaç kenetlenmek.Arkadaşlar burada en gerçekçi ve herkesi koruyan fiyatları oluşturmak için uğraşıyorlar.İllerde bulunan tanıdık ve bağlantılardan gelen veriler buraya yansıtılmaya çalışılıyor.Ancak takdir edersiniz ki her bölgedeki fiyat hareketlerinin hızı farklı farklı olabiliyor, yani bazı bölgelerde ani düşüşler olabiliyor.Bunu bildiğimizden burada bu fiyat beyanı bölümü oluşturuldu.Hatta mümkün mertebe yönlendirmeniz doğrultusunda bahsettiğiniz bölgelerinizdeki fiyatlar güncellendi.Diğer bölgelerin çoğunda fiyatlar güncel. Ani değişimleri lütfen haberdar ediniz.Özellikle yükselme trendleri önemli.Çünkü besicilerimizin zarar etmesi en son istediğimiz şeydir. Bizler de besici olarak bunun acısını çok çekiyoruz.Selamlar…

avet aynen durum bundan ibaret hatta ayaklarına gidince(afyon) 12 ye kestirirsen alırız yoksa geri götür diyorlar.. nerede 15.52 nerede 12 bu aradaki fark nereden kaynaklanıyor site haberi ile gerçek arasındaki…

Site yönetimi,
    Bu et fiyatları yanlış gözüküyor, 29 Aralık itibariyle burdur ve ıspartada dana karkas 14TL, konya 13 TL.
    Ayrıca burdur ve ıspartada kesim yapan yer yok, elimde dana var ama 14 TL ye restoran veya kasap bulamazsam kestiremiyorum, büyük yerler ithal et sipariş etmişler bizim hayvanları artık kesmiyorlar. Restoran ve kasaplarda peşin para vermiyor, bende yem alamıyorum.
    İşimiz tam anlamıyla Allaha kaldı…

Katılımcı

Ayrıca şunu da belirmek isteriz ki fiyatlar peşin ve vadeli olarak veriliyor. Lütfen bu ayrıma dikkat edelim.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.